MILETÍNSKÉ MODLITBIČKY

Erbenovy/Miletínské modlitbičky jsou unikátní cukrovinkou v podobě mystické knížky z medového perníku s náplní.

Tyto lahodné dezerty jsou inspirovány slavnou literární tradicí a jsou nyní k dispozici pro všechny, kdo chtějí ochutnat něco skutečně výjimečného.

Erbenovy/Miletínské modlitbičky jsou vyráběny v malých pekárnách v regionu Miletína

a jsou připravovány podle tradičních receptů. Tyto dezerty jsou založeny na medovém perníku, který je pečen s vysokou precizností a následně naplněn ovocným, ořechovým nebo čokoládovým krémem.

Mystická knížka, kterou modlitbička představuje, se v literatuře často objevuje jako návod pro čtenáře k nalezení pravdy a moudrosti. Stejně tak jako knížka má i Erbenova/Miletínská modlitbička svůj význam a poselství, a to nejen skrze svou symboliku, ale i prostřednictvím svého nezaměnitelného chuťového zážitku.

Při pečení Erbenových/Miletínských modlitbiček se klade důraz na kvalitu použitých surovin a na pečlivý postup přípravy.

Díky tomu jsou tyto dezerty krásně sladké, křehké a s intenzivními chuťovými tóny. Kombinace medového perníku a náplně tvoří nezapomenutelný zážitek, který si určitě zaslouží vyzkoušet.

Erbenovy/Miletínské modlitbičky jsou skvělým doplňkem k šálku kávy nebo čaje, ale mohou být také vynikajícím dárkem pro vaše blízké. Navštivte místní pekárny, které tyto lahůdky vyrábějí, a objevte tajemství Erbenových/Miletínských modlitbiček. Určitě nebudete litovat a budete se na ně rádi vracet znovu a znovu.

ERBENOVY / MILETÍNSKÉ MODLITBIČKY


Doufáme, že náš článek Vás zaujal a už máte chuť ochutnat naše lahodné lázeňské oplatky z Poděbrad.

Pokud byste chtěli být v obraze, co se u nás děje, určitě se podívejte na naše sociální sítě - máme profil na

Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Každý týden Vám přinášíme nové slevy a zajímavosti o našich výrobcích,využijte naši uvítací slevu zde


Rádi Vám nabídneme naše produkty v rámci velkoobchodu. Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na Vaši objednávku!

Pokud byste měli zájem o větší množství našich výrobků, neváhejte a napište nám přes formulář zde