Hořické trubičky

HOŘICKÉ TRUBIČKY

Hořické trubičky - prověřené generacemi labužníků kombinují ty nejlepší příchutě. Mezi nejoblíbenější patří kakao, čokoláda, vanilka, skořice. Hořické trubičky patří jak na sváteční stůl tak i jen tak na pohodové setkání u kávičky a nebo čajíku.

Pečlivá ruční práce je odjakživa nedílnou součástí výroby hořických trubiček. Trubičky se totiž musí stáčet ručně na žhavé plotně - strojová výroba není přípustná. Stáčení oplatek do trubičky tak vyžaduje opravdovou zručnost.

U nás nejdete Hořické trubičky v různém balení jak na sladký dýchánek tak na velkou sladkou párty. Přejeme nevšední sladký zážitek s ověřenou klasikou. Hořické trubičky sladké pokušení na které se můžete spolehnout.

Hořické trubičky jsou lahodnou sladkostí, která se skládá z křehké oplatky stáčené do trubičky a naplněné nejrůznějšími příchutěmi. Mezi nejoblíbenější patří trubičky s vanilkovou, skořicovou nebo čokoládovou náplní. Zvláštní pozornost si ale zaslouží trubičky s příchutí vinné révy, karamelu nebo exotického ovoce. Mezi nejoblíbenější patří také trubičky s náplní z kvalitní bílé, mléčné nebo hořké čokolády, které jsou dokonalou sladkou lahůdkou pro milovníky čokolády.

Pokud jste fanouškem karamelu, neváhejte ochutnat hořické trubičky s karamelovou náplní. Tato sladkost nabízí kombinaci křupavé oplatky a jemného karamelového krému, který rozplývá na jazyku. Pro milovníky čokolády jsou zase ideální trubičky s mléčnou nebo hořkou čokoládou, které se snoubí s křehkou oplatkou do dokonalé chuti. A pokud hledáte něco neotřelého, určitě si vyzkoušejte hořické trubičky s příchutí vinné révy, které nabízejí nejen sladkou chuť, ale i jemný ovocný nádech.

 

V naší nabídce najdete různé druhy sladkého pokušení :

 

Najdete nás i na 

10__sleva_op-2

 


Doufáme, že náš článek Vás zaujal a už máte chuť ochutnat naše lahodné lázeňské oplatky z Poděbrad.

Pokud byste chtěli být v obraze, co se u nás děje, určitě se podívejte na naše sociální sítě - máme profil na

Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Každý týden Vám přinášíme nové slevy a zajímavosti o našich výrobcích,využijte naši uvítací slevu zde


Rádi Vám nabídneme naše produkty v rámci velkoobchodu. Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na Vaši objednávku!

Pokud byste měli zájem o větší množství našich výrobků, neváhejte a napište nám přes formulář zde