LÁZEŇSKÉ OPLATKY - DRUHY, VÝROBA A PRODEJ V ČR

Lázeňské oplatky jsou tradiční český produkt, který se vyrábí v mnoha lázeňských městech, jako jsou Mariánské Lázně, Karlovy Vary a další. Tyto lahodné pamlsky jsou oblíbené mezi návštěvníky a turisty, kteří se chtějí ochutnat něčeho sladkého a autentického.

DRUHY LÁZEŇSKÝCH OPLATEK


Existuje mnoho druhů lázeňských oplatek, které se liší v chuti, velikosti a složení. Mezi nejznámější patří kolonáda oplatky, mariánskolázeňské oplatky, karlovarské oplatky a další. Každý druh má svůj vlastní charakteristický tvar a chuť, což je důvodem proč si někteří lidé oblíbí určitý druh a ostatní zase jiný.

Výroba lázeňských oplatek

Výroba lázeňských oplatek je pečlivý proces, který se provádí ručně. Nejprve se připraví těsto, které se pak vyválí a nakrájí na kousky. Tyto kousky se pak pečou na speciálních pleších a poté se ručně ohýbají do charakteristického tvaru. Po vychladnutí se oplatek potře výrobcem připravenou směsí, která mu dodá unikátní chuť.

LÁZEŇSKÉ OPLATKY V ESHOPU


V České republice existuje několik eshopů, které nabízejí lázeňské oplatky. Mezi nejznámější patří například eshop s lázeňskými oplatky z Mariánských Lázní, který nabízí širokou škálu druhů oplatek. Na internetu lze také najít eshop s oplatky z Karlových Varů, které patří k těm nejznámějším a nejoblíbenějším v České republice.

V naší nabídce najdete různé druhy sladkého pokušení :

LÁZEŇSKÉ OPLATKY - PLNĚNÉ KRÉMEM

 

 

Doufáme, že náš článek Vás zaujal a už máte chuť ochutnat naše lahodné lázeňské oplatky z Poděbrad.  Pokud byste chtěli být v obraze, co se u nás děje, určitě se podívejte na naše sociální sítě - máme profil na

Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Každý týden Vám přinášíme nové slevy a zajímavosti o našich výrobcích,využijte naši uvítací slevu zde

Rádi Vám nabídneme naše produkty v rámci velkoobchodu. Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na Vaši objednávku! Pokud byste měli zájem o větší množství našich výrobků, neváhejte a napište nám přes formulář zde

Seo servis