Bylinky a med to vás dostane do kondice

Záznamy o medu sahají hluboko do historie, už tehdy pomáhal lidem léčit jejich zranění a také se využíval při různých posvátných rituálech. Med byl brán jako posvátná tekutina, jako něco co je darem od bohů.

I dnes víme, že je med úžasný léčitel a má velmi dobrý vliv na naše zdraví. Nejen, že nás díky němu nebolí v krku, ale působí jako silné přírodní antibiotika na různé záněty, na posílení imunity, je hojivý a dobře se po něm spí.

Má dobrý vliv na střevní mikroflóru a také ovlivňuje vysoký tlak. Medů je více druhů, jsou světlé květové, tmavé lesní a smíšené. Včela se pěkně nalétá, i stovky kilometrů denně, z květu na květ.

A proto je med velmi vzácný. Ve spojení s bylinkami je neprůstřelnou kombinaci síly přírody, kvality a nezapomenutelné chutě.

Naše produkty s medem, bylinkami:

  • Erbenovy / Miletínské modlitbičky
    Mystička z medového perníčku s náplní. Vypadá jako modlitební knížka. Neobsahuje žádné konzervační látky ani jiné chemické prostředky. Autorem této cukrovinky byl perníkář Josef Erben. Inspirací byly kapesní modlitební knížky, které nosili věřící u sebe. Tato sladká dobrůtka si rychle získala na popularitě, o čemž svědčí fakt, že jim byla udělena řada ocenění.

 

  • Perníkové hrudky - Miletínské koule - Erbenovy koule.
    Vynikající šťavnatá hmota v čokoládě, vyráběná z odřezků Miletínských modlitbiček, doplněná dalšími surovinami, to celé obalené v čokoládě.

 

  • Medový likér „Lázeňský Švihák“
    je originální alkoholický nápoj. Vyrábí se podle originální receptury a vzniká dlouhodobým zráním medového vína, které je ochuceno výtažky z bylin a ovocnými extrakty. Originální jemnou chuť likéru dodává především silice brazilského pomeranče. Nápoj je zcela přírodní a neobsahuje chemické ani konzervační látky. Hodí se také k přípravě míchaných koktejlů, pije se chlazený. Jedná se o jemnou medovinu s ovocným medovým vínem.

 
Svými produkty a jejich výrobou podporujeme české pěstitele, chovatele, prvovýrobce a šetříme životní prostředí. Naše výrobky jsou zárukou čerstvosti, kvality a nezapomenutelné chutě. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení