Bylinky a med to vás dostane do kondice

Záznamy o medu sahají hluboko do historie, už tehdy pomáhal lidem léčit jejich zranění a také se využíval při různých posvátných rituálech.

Med byl brán jako posvátná tekutina, jako něco co je darem od bohů.

I dnes víme, že je med úžasný léčitel a má velmi dobrý vliv na naše zdraví. Nejen, že nás díky němu nebolí v krku, ale působí jako silné přírodní antibiotika na různé záněty, na posílení imunity, je hojivý a dobře se po něm spí.

Má dobrý vliv na střevní mikroflóru a také ovlivňuje vysoký tlak. Medů je více druhů, jsou světlé květové, tmavé lesní a smíšené. Včela se pěkně nalétá, i stovky kilometrů denně, z květu na květ.

A proto je med velmi vzácný. Ve spojení s bylinkami je neprůstřelnou kombinaci síly přírody, kvality a nezapomenutelné chutě.

Naše produkty s medem, bylinkami:

  • Erbenovy / Miletínské modlitbičky
    Mystička z medového perníčku s náplní. Vypadá jako modlitební knížka. Neobsahuje žádné konzervační látky ani jiné chemické prostředky. Autorem této cukrovinky byl perníkář Josef Erben. Inspirací byly kapesní modlitební knížky, které nosili věřící u sebe. Tato sladká dobrůtka si rychle získala na popularitě, o čemž svědčí fakt, že jim byla udělena řada ocenění.

 

  • Perníkové hrudky - Miletínské koule - Erbenovy koule.
    Vynikající šťavnatá hmota v čokoládě, vyráběná z odřezků Miletínských modlitbiček, doplněná dalšími surovinami, to celé obalené v čokoládě.

 

  • Medový likér „Lázeňský Švihák“
    je originální alkoholický nápoj. Vyrábí se podle originální receptury a vzniká dlouhodobým zráním medového vína, které je ochuceno výtažky z bylin a ovocnými extrakty. Originální jemnou chuť likéru dodává především silice brazilského pomeranče. Nápoj je zcela přírodní a neobsahuje chemické ani konzervační látky. Hodí se také k přípravě míchaných koktejlů, pije se chlazený. Jedná se o jemnou medovinu s ovocným medovým vínem.

 
Svými produkty a jejich výrobou podporujeme české pěstitele, chovatele, prvovýrobce a šetříme životní prostředí. Naše výrobky jsou zárukou čerstvosti, kvality a nezapomenutelné chutě.