I S OVOCEM JSOU CHUTNÉ

Nestačí sladké, čokoládové, vanilkové a lískové ořechy? 

Jste nároční a chcete si vybrat z ovocných chutí našich  lázeňských oplatek v Poděbradech  ? Nebo potřebujete vybrat dárek pro někoho, kdo si nemůže dovolit ovoce? Naše ovocné lázeňské oplatky Poděbrady se vám tedy určitě budou líbit   .


 Lázeňské oplatky Apple se skořicíOplatky s příchutí jablka a skořice připomínají posezení s babičkou v zahradě, která upiekla jablečný koláč a podávala ho k čaji.

Lázeňské oplatky oranžovéNebo  oranžová  ,  křupavá oplatka s chutí čerstvě vymačkaných pomerančů. Kombinace sladké a ovocné chuti zanechá nezapomenutelný zážitek.

Maliny v čokoládě Lázeňské oplatky Maliny v čokoládě jsou pochoutkou. Čokoládová chuť v kombinaci s malinovým extraktem vás na chvíli přenese do mraků a zažijete vnitřní potěšení, které budete chtít opakovat.

Ananasové lázeňské oplatkyAnanas  přináší exotický zážitek a pocit, že jste na dovolené někde u moře. Kolem vás moře, písečné pláže, čas na dovolenou.

 

Banánové lázeňské oplatkyBanány  připomínají banánový koktejl s vanilkou a mlékem, jsou jemné, vyvážené chuti a mohou dráždit smysly.

 

 

citrón

Brusinky

třešeň

hruška

Citronové lázeňské oplatky

Brusinkové lázeňské oplatky

Lázeňské oplatky Třešně

Hruškové lázeňské oplatky

 jsou směsí úžasných chutí, pro ty, kteří mají rádi jemnou sladkokyselou chuť ovocného nebo hruškového džusu, najdou zájem naše oplatky.

Jahodové lázeňské oplatkyJahody  chutnají jako jahody, které jste právě vybrali ze zahrady. Máme také lázeňské oplatky pro diabetiky.

Kokosové lázeňské oplatkyKokosové ořechy  vás vezmou mezi kokosové palmy, za zvuku hudby jsou plné energie.

Lázeňské oplatky Švestka se skořicíŠvestky  evokují zážitek, který máte, když jíte švestkový kompot nebo  švestkový koláč.

Další pochoutkou jsou lázeňské  oplatky z  trojúhelníku  Třešně v čokoládě  . Tmavá oplatka s tmavě krémovou a třešňovou příchutí v čokoládě. Směs nádherných chutí, které se vám rozplynou na jazyku.Lázeňské trojúhelníky Třešně v čokoládě

Lázeňské oplatky TřešněNaše oplatky jsou zárukou kvality a čerstvosti.

 

Pečeme večer, ráno odcházíme. Vyberte si z mnoha druhů příchutí. Stačí si vybrat.