Jakmile jednou ochutnáte, podlehnete.lázeňským oplatkám s krémem

Delikátní chuť poděbradských oplatek vychází z poctivých a kvalitních ingrediencí.

Na jejichž výběru si dáváme fakt záležet. Proto můžete očekávat jen top suroviny - s margarínem nebo vanilínem se zde nepotkáte.

Vyzkoušejte naše lázeňské oplatky plněné krémem a zařaďte se mezi spokojené zákazníky, kteří na tyto oplatky z Poděbrad nedají dopustit.

Lázeňské oplatky - BrusinkovéKaždou várku připravujeme s láskou a touhou potěšit vás, zákazníky. Jakmile jednou ochutnáte, podlehnete.Máme pro vás dezert, na kterém si pochutnáte - lázeňské oplatky z Poděbrad plněné krémem.

Jen si to představte. Přijdete domů po náročném dni, uvaříte si kávu nebo čaj a rozděláte si lázeňské oplatky. Jedinou starost, kterou v té chvíli máte, je zvolit si krém, na kterém si chcete pochutnat. Sortiment poděbradských lázeňských oplatek s krémem je skutečně široký.

Preferujete-li ovocnou variantu, máte na výběr pestrou škálu krémových druhů oplatek - ananasové, banánové, citrónové, ale i brusinkové, hruškové, jahodové nebo pro vánoční období jablkové se skořicí.

Pokud dostanete chuť na něco výjimečného nabízíme prémiové lázeňské oplatky s příchutí laskonka, slaný karamel, vaječný likér, chilli, stracciatella nebo máta v čokoládě. Dostupné jsou ale i takové příchutě jako pivo v čokoládě nebo rum.

Naše lázeňské oplatky jsou vždy čerstvé - v noci pečeme, ráno dodáváme. Proto vás ohromí jejich křupavost a lahodné aroma, které provoní celou místnost.

Vyzkoušejte naše lázeňské oplatky plněné krémem a zařaďte se mezi spokojené zákazníky, kteří na tyto oplatky z Poděbrad nedají dopustit.