Jakmile jednou ochutnáte, podlehnete.lázeňským oplatkám s krémem

Delikátní chuť poděbradských oplatek vychází z poctivých a kvalitních ingrediencí, na jejichž výběru si dáváme fakt záležet. Proto můžete očekávat jen top suroviny - s margarínem nebo vanilínem se zde nepotkáte.

Vyzkoušejte naše lázeňské oplatky plněné krémem a zařaďte se mezi spokojené zákazníky, kteří na tyto oplatky z Poděbrad nedají dopustit.

Lázeňské oplatky - BrusinkovéKaždou várku připravujeme s láskou a touhou potěšit vás, zákazníky. Jakmile jednou ochutnáte, podlehnete.Máme pro vás dezert, na kterém si pochutnáte - lázeňské oplatky z Poděbrad plněné krémem.

Jen si to představte. Přijdete domů po náročném dni, uvaříte si kávu nebo čaj a rozděláte si lázeňské oplatky. Jedinou starost, kterou v té chvíli máte, je zvolit si krém, na kterém si chcete pochutnat. Sortiment poděbradských lázeňských oplatek s krémem je skutečně široký.

Preferujete-li ovocnou variantu, máte na výběr pestrou škálu krémových druhů oplatek - ananasové, banánové, citrónové, ale i brusinkové, hruškové, jahodové nebo pro vánoční období jablkové se skořicí.

Pokud dostanete chuť na něco výjimečného nabízíme prémiové lázeňské oplatky s příchutí laskonka, slaný karamel, vaječný likér, chilli, stracciatella nebo máta v čokoládě. Dostupné jsou ale i takové příchutě jako pivo v čokoládě nebo rum.

Naše lázeňské oplatky jsou vždy čerstvé - v noci pečeme, ráno dodáváme. Proto vás ohromí jejich křupavost a lahodné aroma, které provoní celou místnost.

Vyzkoušejte naše lázeňské oplatky plněné krémem a zařaďte se mezi spokojené zákazníky, kteří na tyto oplatky z Poděbrad nedají dopustit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení