Výhody bezlepkových oplatků?

Výhody bezlepkových oplatků?

  • U bezlepkových oplatků snížíte váhu, protože nebudete mít takový příjem sacharidů

  • Nebudete se trápit nadýmáním nebo bolesti žaludku a střevními požíti.

  • Budete mít více energie a víte toho během dne stihnete udělat

 

S našimi oplatky se nudit nebudete.

Život bez lepku není jednoduchý, ale pokud se mu přizpůsobíte a vynecháte věci bez pšeničné mouky a obilovin, dá se na dietu zvyknout. Když jsou střeva a žaludek citlivé na lepek, není to žádná legrace, vzniká celiakie, dnes jí trpí hodně lidí.


I my myslíme na všechny nemocné, kteří si chtějí pochutnat na našich výrobcích a miluji chuť lázeňských trubiček nebo oplatků. Naše výrobky jsou nejen zárukou kvality, ale hlavně nám můžete věřit, že mouku do bezlepkových potravin nedáváme.Bez lepku oplatky poděbrady

Máme bezlepkové lázeňské oplatky Poděbrady čokoládové, jahodové, nugátové, oříškové a vanilkové. Je opravdu z čeho vybrat.

Jaké mouky jsou bezlepkové?

Bezlepkové mouky se používají běžně na pečení chleba, pečiva nebo sladkých sušenek, oplatků, dávají se do omáček, polévek a používají se v teplé i studené kuchyni.

Mezi bezlepkové mouky patří třeba sójová, ostropestřecová, hrachová, ovesná, rýžová, čočková, kokosová, pohanková, konopná, cizrnová, amarantová, jáhelná, sezamová, banánová, pohanková, dýňová, teffová, mandlová, kaštanová a další.


U nás najdete denně čerstvé oplatky i trojhránky různých chutí, DIA výrobky pro cukrovkáře, také výrobky cereální a bezlepkové. Vycházíme vstříc všem, kdo milují sladké a nechtějí se vzdát cukru, kdo hledí na svoje zdraví a žijí zdravý životný styl.

Upečeme v noci a odesíláme ráno, takže víte, že zboží dostanete od nás vždy čerstvé a křupavé.

lazenské oplatky bez lepku
 
LÁZEŇSKÉ OPLATKY - BEZLEPKOVÉ
Kód: 268/JAH 
Značka: Oplatky Poděbrady
Tradiční lázeňské oplatky,bez lekpku  s příchutí Jahoda,oříšek,nugát,čokoláda,vanilka Upravené složení. Vhodné pro celiatiky. Bezlepkové.