Oslaďte si život s lázeňskými oplatky DIA se stévií

Ne každý si bohužel může pochutnat na tradičních lázeňských oplatkách slazených cukrem. Diabetici se musí hodně hlídat a kontrolovat složení jednotlivých výrobků, aby si nepřivodili závažné zdravotní komplikace.

Přitom někteří by si tak rádi vychutnávali sladké dobroty. My ale na osoby se zvýšenou hladinou cukru v krvi myslíme, a tak jsme do nabídky zařadili lázeňské oplatky DIA se stévií.

Zakousněte se do křupavých lázeňských oplatek z Poděbrad, jejichž chuť vás ohromí. I když jsou oplatky slazené rostlinou stévií, je zachována tradiční receptura přípravy. Můžete se tak spolehnout na cukrářský skvost, který tvoří jen ty nejkvalitnější suroviny - máslo místo margarínu, vanilka, nikoliv vanilín.

Rozdíl oproti standardním oplatkám je skutečně jen ve slazení. Křupavost, čerstvost i aroma byly zachovány. I diabetici mohou díky těmto speciálním oplatkám zažívat radost z konzumace poděbradských lázeňských oplatek.

Pokud se rozhodnete ochutnat lázeňské oplatky DIA slazené stévií, budete si moci vybrat z celkem tří příchutí - nugát, oříšek, kakao. Všechny příchutě jsou velmi delikátní a jsou vyrobeny z prémiových a vysoce kvalitních surovin.

Tajemstvím jejich božské chuti je i vášeň, s jakou se pekaři do své práce pouští. V noci pro vás lázeňské oplatky upečou, takže je hned další den můžete mít na stole. Tím je zaručena charakteristická čerstvost a křupavost. Po ochutnání těchto lázeňských oplatek z Poděbrad budete litovat, že jste si neobjednali víc.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení