Oslaďte si život s lázeňskými oplatky DIA se stévií

Ne každý si bohužel může pochutnat na tradičních lázeňských oplatkách slazených cukrem.

Diabetici se musí hodně hlídat a kontrolovat složení jednotlivých výrobků, aby si nepřivodili závažné zdravotní komplikace.

Přitom někteří by si tak rádi vychutnávali sladké dobroty. My ale na osoby se zvýšenou hladinou cukru v krvi myslíme, a tak jsme do nabídky zařadili lázeňské oplatky DIA se stévií.

Zakousněte se do křupavých lázeňských oplatek z Poděbrad, jejichž chuť vás ohromí. I když jsou oplatky slazené rostlinou stévií, je zachována tradiční receptura přípravy. Můžete se tak spolehnout na cukrářský skvost, který tvoří jen ty nejkvalitnější suroviny - máslo místo margarínu, vanilka, nikoliv vanilín.

Rozdíl oproti standardním oplatkám je skutečně jen ve slazení. Křupavost, čerstvost i aroma byly zachovány. I diabetici mohou díky těmto speciálním oplatkám zažívat radost z konzumace poděbradských lázeňských oplatek.

Pokud se rozhodnete ochutnat lázeňské oplatky DIA slazené stévií, budete si moci vybrat z celkem tří příchutí - nugát, oříšek, kakao. Všechny příchutě jsou velmi delikátní a jsou vyrobeny z prémiových a vysoce kvalitních surovin.

Tajemstvím jejich božské chuti je i vášeň, s jakou se pekaři do své práce pouští. V noci pro vás lázeňské oplatky upečou, takže je hned další den můžete mít na stole. Tím je zaručena charakteristická čerstvost a křupavost. Po ochutnání těchto lázeňských oplatek z Poděbrad budete litovat, že jste si neobjednali víc.