Se stévií velká výhoda

Sladkosti po kterých se netloustne.

Znáte přírodní sladidlo, stévii? Je více sladká než cukr, a přitom po ni nepřiberete ani deko. Výrobky s přísadou stévie řadíme do skupiny zdravého mlsání nebo light výrobků.

medové lístky, nezpůsobuje žádné zdravotní komplikace a má dobrý vliv na metabolismus a zažívání. Používá se dnes již po celém světě, i když na začátku objevení byla v některých zemích zakázaná a specialisté nejdříve potřebovali prozkoumat její účinky.

Dnes se používá jako přírodní sladidlo do cukrovinek, nápojů, likérů, oplatek, trubiček, sladkých jídel, žvýkaček. Není těžké si ji vypěstovat doma. Jako další zajímavost slouží zjištění, že je stévie antibakteriální, takže chrání zuby a ústní dutinu. 

stevia-74187_1920

Je vhodná také pro diabetiky.

Lehké trubičky po kterých nepřiberete a zároveň nenarušíte hladinu cukru, kdo by je nechtěl, že?

Dnešní doba jde kupředu a hledíme na zdravou životosprávu a zdravé mlsání.

Máte v rodině nějakého diabetika nebo někoho, kdo musí dodržovat bezlepkovou dietu?

Darujte dárek DIA oplatky nebo bezlepkové oplatky  na které se nemusí jen dívat. Dopřejte mu chuťový zážitek plný nádherných kombinací, kdy ucítí stévii a kakao, nebo stévii s oříšky. Je krásné, jak rostlina z pralesa s bílými kvítky dokáže udělat radost a zároveň osladit lidem život, i když cukr nesmí.

Naše výrobky v noci upečeme a druhý den čerstvé odesíláme k vám domů. Dopřejte sobě nebo svým blízkým luxusní zážitek v podobě našich oplatků, trubiček, trojhránků, likérů nebo jiných delikates.

Výběr je veliký, dokážeme uspokojit chutě i těch nejnáročnějších klientů. Naše značka = záruka kvality a záruka výborné chutě..

Dalo by se říct, že je mlsání se stévii zdraví prospěšné, protože pomáhá i při procesu hojení jakýchkoli ran a kožních problémů.

 

Vanilka, cukr, skořice nejoblíbenější kombinace pro lázeňské trojhránky, oplatky nebo trubičky z Poděbrad Odolat kombinaci vanilky, cukru a skořice třeba s lázenskými trtojhránky není vůbec jednoduché. Line se nenápadně prostorem a je sehraná svoji dokonalou trojkombinaci. Vyvolává touhu ochutnat lázeňské trojhránky, nepřestat a pokračovat. Je jako sladkost pohlazení, závan štěstí, příslib ...