Smlsněte si na lahodných lázeňských oplatkách z Poděbrad

Už když balení s oplatkami rozbalíte, začnou se vám sbíhat sliny, neboť pravá chuť vanilky ochromí vaše smysly. 

A když je ochutnáte, budete si myslet, že jíte dezert připravený pro antické bohy. Vždy čerstvé a křupavé - takové jsou lázeňské oplatky z Poděbrad. Poděbradské lázeňské oplatky jsou i výborným dárečkem pro vaše blízké.

Máte chuť na něco speciálního a tradiční pamlsky vás již omrzely?

Smlsněte si na lahodných lázeňských oplatkách z Poděbrad, vyrobených z těch nejkvalitnějších surovin.

Naše lázeňské oplatky vychází z tradiční receptury, která se předává z generace na generaci pekařů, a proto se nemusíte obávat žádných laciných náhražek a „éček”. Ingredience pro přípravu oplatek jsou skutečně kvalitní - vanilka, oříšky, skořice.

 Ať už se rozhodnete pro tradiční placky nebo unikátní trojhránky, nikdy s nimi neuděláte chybu. Jde o dezert vhodný k odpolední kávičce, posezení s přáteli, ale můžete si s nimi i takzvaně obalit nervy, když máte hodně starostí.

Tajemství výborné chuti lázeňských oplatků spočívá i v rychlosti, ve které se dostanou na váš stůl - večer upečeme, ráno rozvážíme.

Kromě celosvětově známé receptury si můžete pochutnat i na delikátních oplatkách plněných krémem - ovocným, kakaovým, čokoládovým, kokosovým, ale pro skutečné gurmány jsou k dispozici i příchutě chilli, nugát, pivo v čokoládě müsli nebo rum.

Mysleli jsme však i na celiaky, a proto v nabídce máme i chuťově vynikající bezlepkové oplatky - nepoznáte rozdíl od originálu..

Lázeňské oplatky - Tradiční (Příchuť Tradiční  BEZ KRABIČKY)

Luxusné tradičné kúpeľné oblátky. Historicky tradičnou receptúrou pôvodné kúpeľné oblátky spekané, v trojkombinácii, sypané cukrom so škoricou + lieskovými orieškami + vanilkou...

od  €1,22

 

Lázeňské oplatky - Tradiční

Lázeňské oplatky - Tradiční

Luxusní tradiční lázeňské oplatky. Historicky tradiční recepturou původní lázeňské oplatky spékané, v trojkombinaci, sypané cukrem se skořicí + lískovými oříšky + vanilkou...

od 29 Kč
 

Lázeňské oplatky - Tradiční (Příchuť Tradiční  BEZ KRABIČKY)

Luxuriöse traditionelle Spa-Waffeln. Historisch überlieferte Rezeptur der originalen Spa-Waffeln gesintert, in dreifacher Kombination, mit Zucker bestreut mit Zimt + Haselnüssen...

ab €1,22