Oplatky Poděbrady

Oplatky Poděbrady

Naše první lázeňské oplatky, trojhránky z Poděbrad  jsme nabídli zákazníkům před více jak čtyřiceti lety. V dnešní době jsme jediní, kdo  prodávají oplatky pod tímto názvem. Odkoupili jsme celou původní licenci a stali se jedinými vlastníky firmy. Lázeňské oplatky, trojhránky z Poděbrad prodáváme celoročně, děláme velkoobchod i maloobchod. Dodáváme i jednotlivcům a do domácností.


Nejvíce se u nás prodávají tradiční lázeňské oplatky, trojhránky z Poděbrad , podle původní receptury: Vyvážíme také do zahraničí. Každým rokem máme nové příchutě, teď je v nabídce asi 42 příchutí. Většinou chutnají lidem ty sladké, s tradiční recepturou.

Naše tradiční lázeňské oplatky, podle původní receptury, najdete pravou vanilku, skořici, kousky oříšků a kvalitní mouku, kterou si necháváme dělat na zakázku. Tytéž oplatky, které prodáváme, máme i kusové, čerstvé, teplé. V nabídce máme nejen lázeňské oplatky, ale také originální Hořické trubičky z Podkrkonoší, likér Lázeňský švihák, Miletínské modlitbičky, trojhránky a další dobroty.


Na Hořických trubičkách poznáte pečlivou ruční práci našich cukrářů, kteří trubičky vyrábějí ručně na žhavé plotně. Stáčení oplatek do trubičky vyžaduje hodně zručnosti a práce s nimi není vůbec jednoduchá. Každá trubička je originál. Mezi nejoblíbenější patří kakao, vanilka, skořice, čokoláda.


Lázeňské oplatky Poděbrady a jiné dobroty dodáváme vždy na váš stůl čerství a křupavé. Na kvalitě a čerstvosti nám záleží. Pečeme v noci a druhý den odesíláme. Na výběr máme oplatky tradiční, ale i moderní, příchutě jsou různé.

Dokážeme uspokojit chutě i těch nejnáročnějších zákazníků, máme i oplatky Dia a oplatky bezlepkové.

Dovolujeme si Vám nabídnout koncový maloobchodní prodej s dodáním po celé republice za velmi příjemnou cenu až k vám domů nebo prodej spojený s návštěvou naší firemní prodejny. Specializovaná prodejna v lázeňském městě Poděbrady, nabízí s mnoha příchutěmi denně čerstvé lázeňské oplatky či trojhránky. V nabídce má i jedinečné oplatky Bohemia.

Současně již řadu let provozujeme velkoobchodní prodej za zvýhodněných podmínek především pro specializované prodejny, lázně, ZOO zahrady, stánkový prodej a další lokality.

Recepturou původní tradiční Lázeňské oplatky z Poděbrad dodáváme nyní celoročně i mimo hlavní lázeňskou sezonu jak velkoobchodně prodejcům, tak i maloobchodně do domácností...

Naleznete u nás také ˝pravé˝ Hořické trubičky skutečně z Hořic v podkrkonoší a to hned od několika výrobců nebo Erbenovi / Miletínské Modlitbičky, Štramberské uši, Lomnické suchary, Podkrkonošskou medovinu, likér Lázeňský Švihák i bylinný Likér Poděbrady, původní Oplatky Poděbrady i Lázeňské Trubičky Poděbrady, Pardubický perník, dortové oplatky i další krajové speciality.

V nabídce máme i upomínkové a dárkové předměty, jako jsou magnetky zajímavých míst, pohlednice, turistické vizitky, propisky, dárkové tašky, kalendáře, trička s potiskem, hrníčky, puzzle, polštářky, buttony a mnoho dalších suvenýrů. Většinu z nich jsme schopni zpracovat a vyrobit i s Vašimi motivy či na přání.